ДУ ПРОРИСК ДООЕЛ

ул. Романија бб
Скопје, Р. Македонија

 

 

Телефон/Факс: 00 389 2 2549 689
Мобилен: +389 71 352 450 

 

Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
www.prorisk.mk

icon

Испрати порака

  1. Име*
    Ве моиме внесете го вашето име
  2. Е-пошта*
    Ве молиме внесете ја вашата електронска пошта
  3. Порака*
    Ве молиме внесете порака

За нас

ДУ ПРОРИСК ДООЕЛ – Илинден е друштво чија дејност е исклучиво безбедноста при работа и дејности тесно поврзани со неа како што се заштитата од пожари и заштитата и спасувањето од природни несреќи.

 

Контакт

Тел. 00 389 2 2549 689
Моб. +389 71 352 450
 

ул. Романија бб
Скопје, Р. Македонија
 

Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.